HR asszisztens

Openhouse

Az Openhouse Ingatlan és Pénzügyi Közvetítő Hálózat HR asszisztens munkatársat keres.

Pozíció részletes leírása

TÉGED KERESÜNK HA:

  • pályakezdő/tanulmányaidat jelenleg is folytató fiatal vagy
  • kisgyermek(ek) mellett vagy egyéb okból részmunkaidős foglalkoztatást tudsz vállalni
  • szívesen foglalkozol emberekkel és szeretnél tapasztalatot gyűjteni

Légy része te is csapatunknak!

MUNKAFELADATOK:

  • irodavezető szakmai és általános adminisztratív tevékenységének aktív támogatása
  • az iroda adminisztratív munkafolyamatainak, feladatainak szervezése, megoldása vezetői útmutatás alapján

HR:

  • potenciális pályázók felkutatása megszólítása, budapesti toborzási hirdetések kezelése
  • helyi HR stratégia támogatása, napi szintű kezelése
  • interjúk szervezése, időpont egyeztetés, toborzás-kiválasztás támogatása
  • megbízási és munkaszerződésekhez kapcsolódó adminisztráció kezelése
  • együttműködés a központi HR-osztály tevékenységével, vállalati folyamataival (Oktatás szervezés / Teljesítményértékelés/Karrier rendszer)

Általános adminisztráció:

  • szakmai nyomtatványok nyilvántartása, kezelése, adatbázis lekérdezés
  • pénzügyi folyamatokban való közreműködés és adminisztráció
  • teljes körű általános irodai adminisztráció lekezelése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 4 órás munkaviszony
  • szakmai gyakorlat igazolása opcionálisan
  • rugalmas beosztás
  • rendkívül jó kapcsolatépítési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • igényes, modern munkakörnyezet

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN:

  • komoly érdeklődésed van a HR szakma iránt
  • MS Office termékeket felhasználói szinten ismered (Word, Excel)
  • önállóság, kreativitás, tanulási készség jellemez
  • ügyfélbarát szemlélettel, jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • precíz és pontos a munkavégzésed

Munkavégzés helye

Budapest III. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!