Értékesítési asszisztens

Harsányi Gábor EV

Sárospataki pincészet keresi értékesítési asszisztens kollégáját, budapesti munkavégzéssel.

Pozíció részletes leírása

Akit keresünk:

- érdekli a borok világa

- nem okoz gondot számára a borok pakolása, szállítása sem

- szívesen tanul új dolgokat, nem riad vissza a kihívásoktól

- kommunikatív és barátságos

- otthonosan mozog a szövegszerkesztők és táblázatok világában

- van OKJ-s végzettsége, de nincs aktív hallgatói jogviszonya

- rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal

Feladatok:

- raktár rendben tartása, borok pakolása és szállítása

- adminisztrációs feladatok - Excel, Word legalább felhasználói szintű ismerete szükséges

- rendezvényeken való részvétel, a pincészet képviselése

- az értékesítő munkájának segítése - partnerekkel, pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

- fiatalos, kedves, lendületes csapat tagja lehetsz (egy családias hangulatú irodában)

- tapasztalatszerzés rendezvények szervezésében is

- tanulási, fejlődési lehetőség

- 8 órás munkavégzés

- laptop, telefon

- céges autó használat

Munkavégzés helye

Budapest XVI. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!