Szakács

Mystery Hotel Budapest Kft.

82 szobás luxus szálloda Szakácsot keres a következő feltételekkel:

Bérajánlat: alapbér + szervízdíj

Pozíció részletes leírása

Általános feladatok:

·      A legmagasabb szintű élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelő napi rutin betartása

·      Napi beosztás szerinti időhatékony de precíz munkavégzés

·      A szálloda különböző f&b részlegeinek ellátása (étterem, bár, konferencia, room service, sky bar, dolgozói kantin)

·      Kreatív szemlélet, ügyes kivitelezés az ételkínálatban

·      Több műszakban, akár önálló munkavégzés

·      Nyitottság az új trendek, standard-ek elsajátítására

Elvárások:

·      Gyors, pontos, hatékony munkavégzés

·      Nagy teherbíróképesség

·      Releváns szakács végzettség, egyéb specifikációk előnyt jelentenek

·      Korábbi szálloda konyhán szerzett tapasztalat előny de nem elvárás

Amit kínálunk:

·      Munkaruha és tisztítása

·      Magas felszereltségű konyhai munkakörnyezet

·      Szakmai fejlődés, előrelépési lehetősége

·      Napi egyszeri melegétkezés

Munkavégzés helye

Budapest VI. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!