HR asszisztens

Openhouse

Az Openhouse Ingatlan és Pénzügyi Közvetítő Hálózat HR asszisztens munkatársat keres.

Pozíció részletes leírása

TÉGED KERESÜNK HA:

·        részmunkaidős munkát keresel

·        szívesen foglalkozol emberekkel és szeretnél tapasztalatot gyűjteni

Légy része te is csapatunknak!

MUNKAFELADATOK:

·        irodavezető szakmai és általános adminisztratív tevékenységének aktív támogatása

·        az iroda adminisztratív munkafolyamatainak, feladatainak szervezése, megoldása vezetői útmutatás alapján

HR:

·        potenciális pályázók felkutatása megszólítása, budapesti toborzási hirdetések kezelése

·        helyi HR stratégia támogatása, napi szintű kezelése

·        interjúk szervezése, időpont egyeztetés, toborzás-kiválasztás támogatása

·        megbízási és munkaszerződésekhez kapcsolódó adminisztráció kezelése

·        együttműködés a központi HR-osztály tevékenységével, vállalati folyamataival (Oktatás szervezés / Teljesítményértékelés/Karrier rendszer)

ÁLTALÁNOS ADMINISZTRÁCIÓ:

·        szakmai nyomtatványok nyilvántartása, kezelése, adatbázis lekérdezés

·        pénzügyi folyamatokban való közreműködés és adminisztráció

·        teljes körű általános irodai adminisztráció lekezelése

AMIT KÍNÁLUNK:

·        4 órás munkaviszony

·        szakmai gyakorlat igazolása (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

·        rugalmas beosztás

·        rendkívül jó kapcsolatépítési lehetőség

·        fejlődési lehetőség

·        igényes, modern munkakörnyezet

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, AMENNYIBEN:

·        komolyan érdeklődsz a HR szakma iránt

·        MS Office termékeket felhasználói szinten ismered (Word, Excel)

·        önállóság, kreativitás, tanulási készség jellemez

·        ügyfélbarát szemlélettel, jó kommunikációs készséggel rendelkezel

·        precíz és pontos a munkavégzésed

Munkavégzés helye

Budapest III. Ker.

A draft.me egy demokratizált munkaerőpiaci platform, mely törekszik a semlegességre és hisz a munkaadók és munkavállalók közötti kapcsolat erejében. A draft.me nem támogatja a különböző üzleti modellek által eltorzított keresési eredményeket, kiemeléseket, előresorolásokat. Igazoljon a legjobbakból, igazolj a legjobbakhoz!